29.07.2021, 09:47

Уряд вніс зміни до норм харчування в закладах освіти

Ольга Романец | Всі новини автора
питание

Уряд прийняв постанову "Про внесення змін до норм харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку".

Про це повідомляє прес-служба ЛОДА, передає Час Пік.

28 липня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка вносить зміни до норм харчування в закладах освіти та дитячих закладах оздоровлення та відпочинку.

Постанова доповнює групи харчових продуктів, що використовуються для організації харчування в межах встановлених норм такими позиціями, як олія соняшникова та кукурудзяна, зернові культури (наприклад, гречка), сушені плоди (наприклад, шипшини), молоко безлактозне.

До внесення змін дозволялося використовувати тільки рафіноване масло, яке містить більш ніж 50 відсотків мононенасичених жирів і менш ніж 40 відсотків поліненасичених жирів. Під зазначені характеристики соняшникова олія не підпадає.

Також, з метою надання дітям збалансованого різноманітного раціону уточнено кількість певних груп харчових продуктів, а також частоту їх включення в певні прийоми їжі. Наприклад, сік можна давати на сніданок, обід або вечерю.

Крім того, розширена інформація про харчові продукти щодо вмісту глютену для організації дієтичного харчування.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк