07.09.2021, 18:55

В Україні можуть запровадити "жовтий" рівень карантину: названо області, де ситуація найгірша

Марина Началова | Всі новини автора

Вже з 13 вересня в Україні може бути посилено карантинні обмеження. Міністерство охорони здоров'я подало в Кабінет міністрів відповідне клопотання.

Про це заявив в ефірі одного з телеканалів голова МОЗ Віктор Ляшко, передає Час Пік.

"Ми від МОЗ подали клопотання до Кабміну, поточного тижня відбудеться комісія техно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, яка розгляне наше звернення. І швидше за все, з наступного понеділка Україна перейде на жовтий рівень епідемічної безпеки. Відповідно, будуть встановлені додаткові обмеження, які передбачені для жовтого рівня і стосуються в основному масових заходів", - зазначив Ляшко.

За словами міністра, відповідно до постанови, до "жовтої" зони перейде вся країна. Якщо в окремих областях епідемічна ситуація буде погіршуватися до "помаранчевого" чи "червоного" рівнів, Україна перейде до регіонального розподілу.

Водночас голова комітету Верховної Ради з питань здоров'я нації Михайло Радуцький повідомив, що Україна наближається до «жовтої» зони, але про перехід до «помаранчевої» та «червоної» зони говорити зарано.

"Посилення карантинних обмежень можливе в окремих регіонах. У трьох областях (Чернівецька, Львівська та Вінницька) зафіксовано перевищення норм епідемпоказників. За останніми даними МОЗ, динаміка рівня госпіталізації також перевищує норми у Луганській, Львівській, Рівненській та Полтавській областях", - зазначив Радуцький.

Як повідомлялося, на Луганщині погіршується ситуація з COVID-19, названі причини.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк