20.09.2021, 07:30

Українські військові запровадили понад 170 стандартів НАТО за пів року, - ЗСУ

Ольга Романец | Всі новини автора
ВСУ

У Збройних силах України введено 303 нормативних документи НАТО - ці стандарти використовуються в різних галузях ЗСУ. За пів року в ЗСУ імплементували понад 170 стандартів НАТО.

Про це повідомив начальник відділу Головного управління військового співробітництва та верифікації ЗСУ Андрій Павелко, передає Час Пік з посиланням на Арміяінформ.

"На сьогодні вже введено 303 нормативних документи НАТО шляхом розробки 331 національного документа. Введені стандарти НАТО застосовуються в таких галузях, як військова політика, безпека і стратегічне планування, операції і бойові дії, розвідка, інформаційні та психологічні операції, зв'язок, розробці, постановці на виробництво і прийнятті на озброєння зразків озброєння, військової та спеціальної техніки, стратегічні комунікації та гендерні перспективи", - зазначив Павелко.

Нагадаємо, за словами глави Української Держави Володимира Зеленського, президент США Джо Байден підтримує євроатлантичні прагнення України. Але в цьому питанні не все від нього залежить.

Володимир Зеленський також уточнив, що мова про "вихід" США з України не йде, а Вашингтону навпаки необхідно нарощувати свою присутність.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: