08.10.2021, 22:02

Німеччина посилила правила в'їзду для українців

германия

Уряд Німеччини зарахував Україну до переліку країн з високим рівнем зараження COVID-19. У список також потрапили Латвія, Естонія, Ємен та Брунея. 

Це означає, що українці, які ще не зробили щеплення проти коронавірусу, повинні після прибуття до Німеччини проходити обов'язкову самоізоляцію, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ. 

Згідно з оновленими правилами, невакцинованим українцям тепер доведеться перебувати на 10-денному карантині після прибуття до країни. Термін самоізоляції можна скоротити до 5 днів за наявності негативного ПЛР-тесту.

Від карантину звільняються ті, хто пройшов курс вакцинації або перехворів COVID-19. На сьогоднішній день визнаними в Німеччині вакцинами є: Pfizer, Moderna, AstraZeneca, Janssen.

Відомо, що влада Німеччини ділить всі країни на два типи: з високим рівнем зараження та з високим ризиком поширення нових штамів.

Як повідомлялося раніше, з 11 жовтня українські мандрівники також зможуть відвідувати Великобританію без обов'язкового проходження карантину, однак для цього є умова. 

Читайте також: 

З 15 жовтня Індія почне приймати туристів

Названа країна, яка більше за інші страждає від глобального потепління

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк