11.10.2021, 14:01

Медведчуку вручили клопотання про арешт з альтернативою застави в 1 млрд гривень

Леся Матвеева | Всі новини автора
Виктор Медведчук

Народному депутату фракції "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку правоохоронці вручили клопотання про арешт з альтернативою застави в 1 мільярд гривень.

Державне бюро розслідувань попросило суд заарештувати Віктора Медведчука у "вугільній" справі та визначити йому заставу в розмірі 420 345 прожиткових мінімумів для працездатних осіб, що становить 1 мільярд гривень. Відповідне клопотання опублікували в соцмережах колеги Медведчука з фракції ОПЗЖ, передає Час Пік.

"Медведчуку щойно вручили клопотання про арешт або заставу в один мільярд гривень. Це при тому, що Медведчук вже перебуває під домашній арештом, його не порушує і за законом суд просто не може змінити йому запобіжний захід на більш тяжкий. Але для цієї влади, як видно, не існує ні закону, ні логіки, ні здорового глузду", - написав Ренат Кузьмін в Telegram-каналі 11 жовтня.

На своїй сторінці в Facebook Кузьмін опублікував знімок клопотання за підписом генерального прокурора України Ірини Венедиктової. Документ передбачає запобіжний захід у рамках строку досудового розслідування - до 19 листопада.

Кузьмін нагадав, що рішенням РНБО на Медведчука накладено санкції, йому заборонено здійснювати фінансові операції.

"А тепер (влада) вимагає внести заставу, свідомо знаючи, що перерахувати він його не зможе, навіть якщо і збере потрібну суму: банк просто не прийме платіж через заборону РНБО.

Запитаєте хто-небудь у Зеленського, це та сама судова реформа, яку він обіцяв виборцям, або буде ще щось більш мерзопакостне?",- написав Ренат Кузьмін.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: