25.10.2021, 21:20

У МОЗ повідомили, кому можуть відмовити у вакцинації від коронавірусу, а кому може знадобитися третя доза

Марина Началова | Всі новини автора

Людині можуть відмовитися робити щеплення від коронавірусу, якщо перед вакцинацією вона погано себе почуває і є підозра, що вона вже може бути інфікована.

Про це заявив на ]]>брифінгу ]]>головний санітарний лікар України Ігор Кузін, передає Час Пік.

"Тим людям, які погано себе почувають перед вакцинацією, під час огляду лікаря можуть відмовити в проведенні вакцинації, вони будуть перенаправлені на тестування швидким тестом на антиген", - сказав Кузін.

Також він повідомив, що деяким людям буде рекомендуватися додаткова, третя доза вакцини. Йдеться про тих, у кого є ризик слабкої імунної відповіді на стандартний курс щеплень.

Кузін нагадав, що минулого тижня Національна технічна група експертів сформулювала чіткі рекомендації щодо введення додаткової дози вакцини. Вона буде рекомендована тим, хто має імуно-скомпроментовані або імуносупресивні стани.

"Швидше за все, ми на цьому тижні вже отримаємо офіційне рішення Національної технічної групи експертів і будемо переводити всі це у відповідний наказ МОЗ. Якщо говорити про деталі, то вакцина буде рекомендована тим людям, які пережили трансплантацію органів, які постійно приймають імуносупресивні препарати, мають імунодефіцитні стани первинні або набуті. Для цих категорій були прописані чіткі рекомендації", - заявив Кузін.

Нагадаємо, названо дату, коли невакцинованих педагогів і чиновників будуть відстороняти від роботи.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк