22.01.2022, 08:26

В Україну прибула перша партія летальної зброї з США

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Украину прибыла первая партия летального оружия из США

В Україну з США прибула перша партія військової допомоги для ЗСУ на суму 200 мільйонів доларів США, яку схвалив президент Джо Байден. Літак прибув до Борисполя вранці 22 січня. Борт привіз близько 90,7 тонн летальної зброї.

До Києва прибула перша частина військової допомоги від США, повідомляє Час Пік з посиланням на посольство США в Україні.

"Ця допомога, яка включає близько 200 тис. фунтів летальної зброї, зокрема боєприпаси для захисників України на лінії фронту, демонструє тверду відданість Сполучених Штатів суверенному праву України на самооборону. Минулого року Сполучені Штати надали Україні безпекову допомогу на суму понад 650 мільйонів доларів США, включаючи цей пакет допомоги, і понад 2,7 мільярда доларів США безпекової допомоги загалом з 2014 року.

Сполучені Штати продовжуватимуть надавати таку допомогу для підтримки Збройних сил України, підтримуючи їх у невпинному захисті суверенітету та територіальної цілісності України від російської агресії", - повідомляє американське посольство у Києві.

У посольстві зазначили, президент Байден повідомив президенту Путіну, що у разі подальшого вторгнення Росії в Україну Сполучені Штати нададуть Україні набагато більше обладнання для оборони на додаток до того, що вже було надано.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: