23.01.2022, 20:08

Кіберполіція заперечує витік даних з "Дії"

Марина Началова | Всі новини автора

Інформація про витік даних із порталу "Дія", що поширилася днями у мережі, не відповідає дійсності, заявляють у Департаменті кіберполіції.

"Подібні інформаційні фейки є нічим іншим як елементом гібридної війни та спробою дестабілізувати ситуацію в державі", - йдеться в повідомленні.

У Кіберполіції стверджують, що інформація щодо можливого витоку даних із порталу «Дія» почала поширюватися після того, як у мережі Інтернет користувач на одному з форумів опублікував оголошення про продаж бази даних.

Появу такого оголошення одразу почали пов'язувати з кібератакою на державні веб-ресурси, що відбулася вночі з 13 на 14 січня.

"Утім інформація щодо злому порталу «Дія» не відповідає дійсності. Більше того - Кіберполіція, Держспецзв'язку та СБУ об'єднали зусилля та разом із міжнародними експертами встановлюють джерела походження кібератаки. А для належного реагування на подібні ситуації організовано постійний моніторинг фактів продажу баз даних із будь-яких ресурсів", - заявили у Кіберполіції.

Нагадаємо, фахівці Microsoft виявили шкідливе шкідливе програмне забезпечення на декількох українських сайтах, що належать державним установам і організаціям.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк