21.06.2022, 20:18

Суд змінив запобіжний захід для Семенченка, ГУР просить відпустити його на фронт

семенченко

Київський апеляційний суд змінив Семену Семенченку запобіжний захід із утримання під вартою на цілодобовий домашній арешт. Українська розвідка просила відпустити командира батальйону "Донбас" на фронт.

Рішення про зміну запобіжного заходу було озвучено на засіданні суду сьогодні, 21 червня, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Суд частково схвалив апеляційну скаргу захисника Семенченка та ухвалив звільнити його із СІЗО під цілодобовий домашній арешт. Він зобов'язаний прибувати на вимогу суду та не спілкуватися зі свідками. Повне рішення суду буде оголошено 23 червня.

Зазначається, що 13 червня начальник ГУР Міноборони Кирило Буданов звернувся до Київського апеляційного суду та Шевченківського районного суду Києва з листами, в яких ручався за Семенченка.

У листах говорилося, що Семенченко "має високі організаційні якості, успішно діяв як командир підрозділу, керував і безпосередньо організовував оборону населених пунктів та територій", тому "зараз його організаторські здібності принесуть користь країні та обороні". Крім того, за словами Буданова, Семенченко неодноразово заявляв про бажання взяти участь в обороні України, а президент Зеленський припускав залучення до оборони держави досвідчених бійців, які перебувають під вартою або відбувають покарання.

У разі звільнення Семенченка, ГУР зобов'язується проконтролювати його прибуття у військову частину та на фронт, а після закінчення бойових дій готове гарантувати участь Семенченка в судових процесах.

Читайте також: Зеленський підписав закон про ратифікацію Стамбульської конвенції

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: