Як пенсіонерам-переселенцям пройти ідентифікацію по відео, щоб не втратити виплати: покрокова інструкція
Пенсійний фонд України розробив алгоритм, як пройти ідентифікацію відео для пенсіонерів-переселенців. Щоби продовжити виплати, процедуру потрібно пройти до Нового року.
Про це повідомляє пресслужба Пенсійного фонду України, передає Час Пік.
Зміни стосуються пенсіонерів, які стали переселенцями після 24 лютого 2022 року. Раніше, щоб отримувати пенсію, вони мали проходити раз на пів року ідентифікацію у відділенні "Ощадбанку". Під час коронавірусного карантину цю норму було припинено, проте у 2023 році було відновлено.
Як пройти ідентифікацію
На ідентифікацію можна записатись на сайті Пенсійного фонду. У верхній частині екрана виберіть вкладку “Ідентифікація у режимі відеоконференції” та натисніть на неї. З'являється анкета, в якій потрібно заповнити всі поля, відмічені зірочкою.
Відеоконференцію можна пройти за допомогою однієї з програм: Google Meet, Signal, Skype, Telegram, Viber, WhatsApp, Zoom. Однак на окупованій території деякі з цих сервісів не працюють. Потрібно вибрати той, який працює саме у вашому населеному пункті.
Можна вказати вид послуг, необхідний для відеоідентифікації: перекладач мови, фізичний супровід персонального асистента або помічника і т.д.
Після заповнення анкети, погодьтеся на передачу даних та натисніть “Подати заяву”.
До заяви можна додати ідентифікаційні документи: паспорт, пенсійне посвідчення, довідку про надання ідентифікаційного номера, свідоцтво народження, трудову книжку тощо. Зверніть увагу, що розмір кожного файлу не повинен перевищувати 1 Мб.
Як проходитиме ідентифікація
Після подання заявки з пенсіонером зв'яжуться співробітники Пенсійного фонду, щоб погодити час та спосіб проведення відеоідентифікації.
Відеоідентифікація провадиться протягом 30 календарних днів, але не раніше 10 робочих днів з дати подання заяви.
Сеанс відеозв'язку триватиме близько 20 хвилин. Під час розмови потрібно буде показати своє пенсійне посвідчення. Питання стосуватимуться особистості пенсіонера, щоб переконатися, що це справді ви, а не шахрай.
Відповіді, які дасть пенсіонер, будуть опрацьовуватися наступні 13 днів. Результати пенсіонеру повідомлять згодом.
Якщо поганий зв'язок, то дату ідентифікації можуть перенести.
Читайте також: "єВідновлення": українці можуть подати заяву на отримання грошової допомоги через ЦНАПи чи нотаріуси
Пропонуємо до перегляду:
"Танці" – це епізод-жарт до першого сезону анімаційного серіалу "Хробаки". Любов не має кордонів – це всім відомо. Але в межах цих самих кордонів вона часом набуває дивних, іноді кумедних форм.
Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерс продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.
Дивіться також:
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |