07.09.2020, 14:08

Від забруднення повітря щорічно помирають 6,5 млн осіб - ООН

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
загрязнение воздуха

За даними ООН, забруднення повітря щорічно стає причиною смерті майже семи мільйонів людей. Без рішучого втручання смертність від забрудненого повітря буде стрімко зростати.

Відповідні дані ООН оприлюднила до Міжнародного дня чистого повітря, який відзначається 7 вересня, передає Час Пік з посиланням на українські ЗМІ.

Як повідомляють в ООН, забруднення повітря є найбільшим екологічним ризиком для здоров'я людей і однією з головних причин смерті і захворювань, яких можна уникнути. Приблизно 6,5 мільйона передчасних смертей у 2016 році в усьому світі сталися через забруднення повітря.

Зазначається, що в країнах забруднення повітря непропорційно впливає на жінок, дітей і людей похилого віку, особливо серед мало забезпечених верств населення, оскільки вони часто стикаються з високим рівнем забруднення повітря в приміщеннях.

В ООН переконані, що без рішучого втручання смертність від забрудненого повітря зростатиме з часом.

"Забруднення повітря є глобальною проблемою з далекосяжним впливом через його поширення на великі відстані. При відсутності агресивного втручання кількість передчасних смертей, викликаних забрудненням навколишнього середовища, зросте більш ніж на 50% до 2050 року", - розповіли в ООН.

Читайте також: В Україні планують почати виробництво електрокара Volkswagen: почалися переговори

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss