09.03.2021, 21:02

Гурт Go_A змінив текст пісні для "Євробачення" і представив нову версію кліпу

Марина Началова | Всі новини автора
группа гоа

У 2021 році на міжнародному пісенному конкурсі "Євробачення" Україну представлятиме електро-фолк гурт Go_A. Колектив сьогодні представив оновлену версію пісні "Шум", яка прозвучить у Роттердамі.

В ефірі телеканалу UA:Перший солістка групи Катерина Павленко зазначила, що текст пісні довелося повністю змінити, передає Час Пік.

Новий текст також заснований на українському фольклорі, але на "Євробаченні" не дозволяється співати народні пісні, тому музиканти вирішили не ризикувати і змінили текст на авторський.

Пісню також довелося скоротити до 3 хвилин, як того вимагає регламент "Євробачення". У той же час Павленко заявила, що група вирішила нічим не жертвувати, а зробити своєрідний сиквел початкового варіанта пісні.

"Ми вирішили залишити пісню в тому вигляді, в якому вона була з самого початку, і просто взяли і зробили сиквел, другу серію "Шуму". Якщо в першій серії ми в ковідних костюмах стоїмо, сподіваємося на краще, закликаємо Шум, щоб він прокинувся і нарешті врятував нашу землю від того, що ми з нею створили, то в наступній серії весна вже прийшла. Ми так нашуміли, що весна почула нас, прокинулася, і тепер нам стало набагато краще жити", - сказала Павленко.

Дивіться тут першу версію пісні і кліпу "Шум".

Тим часом у Росії обрали нового учасника "Євробачення", оскільки група Little Big відмовилася представляти країну на пісенному конкурсі.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк