02.06.2021, 08:57

Кошмар для автомобілістів: Ця дорожня розв'язка схожа на гігантські американські гірки

Леся Матвеева | Всі новини автора
Кошмар для автомобилистов!

Ця дорожня розв'язка через складну систему перетинів на різних рівнях відома у всьому світі як "кошмар для автомобілістів, які намагаються знайти дорогу". Водії жартують, що якщо повернути не туди, можна втратити пару днів подорожі.

Дивлячись на цю унікальну транспортну споруду, важко уявити, що проїхати по неї буде легким завданням, повідомляє Час Пік.

У столиці китайської гірської провінції Гуйчжоу місті Гуйян розташована дорожня розв'язка Цяньчунь - єдина, яка насправді схожа на гігантські американські гірки, тільки для автомобілів.

Цяньчунь

Автомобільна розв'язка в горах - не тільки унікальне видовище, а й складна архітектурна споруда. Цяньчунь складається з 18 різних естакад на п'яти рівнях та у восьми напрямках. Найвища з ділянок розв'язки знаходиться на висоті 37 метрів над землею.

Користувачі соцмереж жартують, що в різних напрямках на різних рівнях дороги можуть заплутатися навіть GPS-навігатори. Але фіціальні особи стверджують, що всі напрямки та з'їзди на розв'язці чітко позначені і, навіть якщо водій помилиться в напрямку, то завжди легко зможе повернути в потрібну сторону.

Цяньчунь

Будівництво дорожньої розв'язки Цяньчунь почалося у 2009 році, але завершена і здана в експлуатацію вона була тільки у 2017 році.

Саме ця унікальна транспортна споруда через складну систему перетинів на різних естакадах, та ще й на рівні висоти хмарочоса, відома у всьому світі як "кошмар для автомобілістів, які намагаються знайти дорогу". 

Читайте також: Шлях диявола: Найнебезпечніші та незвичайні дороги планети

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк