21.06.2021, 09:05

День літнього сонцестояння: що варто зробити і чого слід уникати

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
сонцестояние

У 2021 році день літнього сонцестояння настане 21 червня. Це буде найдовший день у році, тривалість якого складе 17 годин і 22 хвилини.

У наступні дні Сонце буде підніматися все менше. Світловий день почне коротшати, а ніч рости, передає Час Пік.

Наші предки в цей день виконували певні ритуали для молодості і краси. Для цього з ранку вмиваються росою або річковою водою. У день літнього сонцестояння збирали цілющі трави, водили хороводи, запалювали високі багаття і плели вінки.

У цей день варто прокинутися якомога раніше, бажано ще на світанку. Щоб залучити позитивні емоції, слід надіти помаранчевий, зелений і жовтий одяг. У день сонцестояння не можна сваритися, конфліктувати, лити сльози.

Вважається, що не варто цей день проводити поодинці. Також краще виключити спиртне.

Прикмети:

  • дощова і похмура погода - до поганого врожаю;
  • гроза - до негоди до кінця літа;
  • багато роси вранці - до хорошого врожаю;
  • якщо на світанку загадати бажання - воно обов'язково збудеться.

Магічні особливості

Наші пращури вірили, що в цей день можна спілкуватися з астральними істотами, оскільки зв'язок з астральним світом відбувається набагато простіше. Можна гадати на картах Таро та на Рунах, а правдиві відповіді дає ворожіння на любов. Любовні заклинання в День літнього сонцестояння діють значно краще, а властивості, що приваблюють любов в цей день, мають квіти календули, лаванди, розмарину, соняшнику, листя папороті, вербени, дуба, горобини.

За словами астрологів, 21 червня - буде одним з найбільш позитивних, сприятливих і яскравих днів цього літа. Вони рекомендують бути активними у всіх сферах життя. День літнього сонцестояння можна присвятити романтиці або роботі. Також в це свято корисно позбавлятися від непотрібних речей та робити прибирання у своєму будинку.

Читайте також: Готуйтеся до "жарких днів": Сонце може стати набагато активнішим

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss