24.06.2021, 09:12

Люта спека: як у Мережі жартують про "сюрпризи" погоди

Леся Матвеева | Всі новини автора
новости соцсетей

Зовсім недавно соцмережі були переповнені приколами на тему холодного літа, а вже сьогодні в Мережі вправляються в чорному гуморі, описуючи спеку та її наслідки. Людині важко догодити, але природа, схоже і не збирається цього робити, даруючи все нові "сюрпризи".

Через вплив антициклону Zoe Україну "накрила" сильна спека. На цьому тижні в деяких регіонах денна температура сягатиме 36-37 градусів. Українців чекає суха, малохмарна та спекотна погода. На цю тему в мережі з'явилося чимало приколів. Час Пік пропонує добірку приколів та фотожаб про пекельну спеку.

Для тих, хто вже мріє про прохолоду, повідомляємо, що за прогнозом синоптиків спаду спеки слід очікувати в суботу та неділю - 26 і 27 червня. Тоді в Україну із заходу почне надходити більш прохолодне і вологе атлантичне повітря.

Приколи на тему спеки зі сторінок пабліків в Facebook, Twitter та Instagram. Посміхайтеся!

новости соцсетей новости соцсетей новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей ​​​​​​​новости соцсетей новости соцсетей

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк