29.07.2021, 15:23

Трьох українських спортсменів відсторонили від участі в Олімпіаді-2020 через недотримання антидопінгових правил

олимпиада в токио

Українських легкоатлетів Михайла Гаврилюка (метання молота), Назара Коваленка (спортивна ходьба) та Наталію Пироженко-Чорномаз (естафета 4х400 м) відсторонили від участі в Олімпійських іграх у Токіо.

Про це повідомила прес-служба Федерації легкої атлетики України, передає Час Пік.

Причина відсторонення від змагань полягає в недотриманні пункту антидопінгових правил, згідно з яким спортсмени повинні були пройти три допінг-тести у позазмагальний період, що проводяться з інтервалом не менше трьох тижнів протягом 10 місяців.

"Відповідно до вимог World Athletics і згідно з повідомленням Athletic Integrity Unit на адресу Федерації легкої атлетики України, Михайло Гаврилюк (метання молота), Назар Коваленко (спортивна ходьба) і Наталія Пироженко-Чорномаз (естафетна команда 4х400 метрів) не зможуть виступити на Іграх ХХХІ Олімпіади в Токіо через нестачу проведених вищезазначених проб", - йдеться в повідомленні.

Разом з тим, в ЗМІ відзначають, що незважаючи на відсторонення Пироженко-Чорномаз, збірна України зможе взяти участь у змаганнях, оскільки бігунка значилася в якості запасної.

Читайте також:

Олімпіада-2020: Українська каноїстка Вікторія Ус пройшла до півфіналу

Український плавець Романчук завоював бронзу на Олімпіаді в Токіо

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: