29.08.2021, 14:27

"Копія Жанни": Дмитро Шепелєв вперше "розсекретив" сина Платона

Леся Матвеева | Всі новини автора
Дмитрий Шепелев с сыном

Відомий телеведучий Дмитро Шепелєв ростить 8-річного сина Платона від співачки Жанни Фріске. Всі ці роки він ретельно оберігав сина від уваги преси. На радість шанувальникам, в Instagram Шепелєва з'явилися знімки першої спільної фотосесії батька з підрослим сином.

40-річна Жанна Фріске пішла з життя після тривалої боротьби з раком в 2015 році. Єдиного сина співачки виховує його батько Дмитро Шепелєв, який всі ці роки оберігав хлопчика від настирливої уваги журналістів та публіки, повідомляє Час Пік.

Фриске с Шепелевым

В Instagram телеведучого з'явилися фотографії першої спільної фотосесії Шепелєва з Платоном, які було зроблено для журналу HELLO!

Вперше фоловери змогли розглянути обличчя хлопчика й були вражені тим, що син росте копією своєї зіркової мами.

"Гарний хлопчик, копія мами", "Дуже схожий на свою красуню-маму", "Копія Жанни", "Який красунчик! Міцного здоров'я вам та щастя!", "Як час швидко йде. Такий дорослий він. І копія мами своєї", "Чудовий син у вас", "Славний хлопчисько, копія матуся", "Платон класний!!!", "Як схожа дитина на маму", "Копія мами! Здоров'я хлопчикові", "Мамин син", - пишуть підписники в коментарях.

Читайте также:

Святослав Вакарчук в 46 лет впервые стал отцом

"Наша красуня в интересном положении?": Поклонники заподозрили Тину Кароль в беременности

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк