24.10.2021, 12:39

Facebook подав позов проти українця через продаж даних 178 мільйонів користувачів

Ольга Романец | Всі новини автора
Facebook

Компанія Facebook 21 жовтня подала в суд на українця, який скомпілював і продав загальнодоступні дані 178 млн користувачів Facebook на спецфорумі.

Про це повідомляє Business Insider, передає Час Пік.

За словами представників соцмережі, Солонченко порушив "умови використання" і "умови платформи" компанії, які забороняють проводити будь-які незаконні дії з його даними, отримувати дані за допомогою автоматичних засобів і надавати їх третім особам без згоди компанії.

У позові компанії наголошується, що українець під ніком "Solomame" використовував автоматизований метод для вилучення ідентифікаторів користувачів і номерів телефонів приблизно у 178 мільйонів користувачів Facebook протягом 2018-2019 років.

Крім того, компанія звинувачує Солонченка в продажу з інших компаній на Raid Forums, веб-сайті, де користувачі купують і продають масиви даних.

Юристи просять, щоб справу розглядав суд присяжних і домагаються заборони для Солонченко використовувати продукти компанії або продавати будь-які отримані з неї дані, а також відшкодування завданих збитків.

Читайте також: На дорогах України вводять нові швидкісні обмеження: що зміниться

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: