16.01.2022, 21:25

7 особливостей жінок, які завжди виглядають на 10 років молодше

Марина Началова | Всі новини автора

Безперечний факт, що зараз люди загалом виглядають набагато молодшими, ніж їхні однолітки кілька десятиліть тому. Але все одно - когось і в 30 років плутають із підлітком, а в інших вік проявляється зовні "у всій красі".

Для більшості жінок важливо зберегти молодість якнайдовше. Час Пік вирішив з'ясувати, які особливості притаманні представницям прекрасної статі, які довго не старіють.

Генетика

На цей фактор, на жаль, ніхто з нас не може вплинути. Риси обличчя та статура залежать від генів, які ми успадковуємо від батьків.

Якщо мати завжди виглядала молодшою ​​за свій вік, то і дочка, швидше за все, буде такою ж.

Повноцінне харчування

Організм повинен отримувати достатню кількість поживних речовин – від цього залежить стан шкіри, волосся, нігтів. Без повноцінного харчування навіть дорогі процедури у косметолога не дадуть бажаного ефекту.

Раціон повинен бути збалансованим за білками, жирами, вуглеводами, містити достатньо вітамінів і мінералів. Дієтологи рекомендують таке співвідношення продуктів: третина раціону – овочі та фрукти; третина – хліб, картопля, макарони, рис; ще третина - м'ясо, риба, яйця, бобові, молочні продукти і зовсім небагато солодощів та жирних продуктів.

Стрункість

Напевно, всі помічали, що зайві кілограми візуально додають віку. Заняття спортом допоможуть підтягнути фігуру та загалом тримати організм у тонусі.

У боротьбі із зайвою вагою також не зайвим буде переглянути свій раціон, але жорсткі дієти можуть лише нашкодити – див. попередній пункт.

Догляд за шкірою

Зволожуючі засоби – необхідна річ для тих, хто хоче довго виглядати молодо. Зневоднена шкіра досить швидко стає в'ялою і покривається зморшками. При цьому потрібно пам'ятати, що зволоження потребує і жирна шкіра, вона теж буває зневодненою, адже жир і вода - це зовсім різні речі.

У сонячну погоду не варто забувати наносити крем з SPF-фактором, адже під впливом ультрафіолету шкіра швидко старіє.

Все це стосується не тільки обличчя, а й шиї, рук, ліктів та колін – усіх ділянок, які схильні до зневоднення більше за інші.

Помірність у косметиці

Користуватися декоративною косметикою чи ні – особистий вибір кожного. Але слід пам'ятати, що надмірно яскравий, "важкий" макіяж візуально додає років.

Не найвдаліший вибір – тренди у макіяжі, які давно вийшли з моди. Наприклад, вищипані брови-ниточки виглядають вкрай недоречно на молодій дівчині.

Стиль одягу

На жаль, багато жінок схильні до установки, що з настанням певного віку потрібно одягатися більш "солідно".

Звичайно, років у 50 "підлітковий" стиль буде не зовсім доречним, але й одягатися в "бабусині" балахони не потрібно. Вміло підібрані кольори та фасони додадуть свіжості образу і візуально "скинуть" десяток років.

Позитивний настрій

Дбаючи про зовнішнє, не варто забувати і про внутрішнє. Навіть молода дівчина, яка всім незадоволена і постійно бурчить, справляє враження "бабки" у найбільш негативному сенсі.

Молодість асоціюється зі щастям, тому потрібно намагатися жити в гармонії із собою та світом навколо. Зіткнувшись із труднощами, варто подумати над варіантами їх подолання, пошукати підтримки у близьких та друзів, а не сидіти і накручувати себе, все глибше занурюючись у депресію.

Якщо ніяк не вдається знайти в собі позитивне ставлення до світу, можливо, варто звернутися до психолога або психотерапевта.

Читайте ще: Потужні обереги: 6 предметів, які Ванга радила мати вдома кожному

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: