30.06.2024, 17:21

"На нас чекає дуже непростий липень": прогноз астролога щодо перспектив завершення війни в Україні

астрология

Липень буде для України непростим, ймовірні нові удари насамперед по західних регіонах. Однак у серпні настане вдалий час для того, щоб розпочати переговори і - рух до миру.

Такий прогноз оприлюднив відомий астролог Дмитро Уранус у ]]>Facebook]]>, повідомляє Час Пік.

Як нагадав Уранус, раніше він уже прогнозував, що найбільш вдалим часом для початку можливих переговорів і завершення бойових дій буде період із 24.08.2024 по 24.08.2025.

"Оптимально розпочати переговори та закінчити військові дії наприкінці літа, або восени 2024 року, а вибори провести навесні 2025 року", - зазначав астролог.

У новому прогнозі він зробив низку уточнень.

За словами Урануса, 20 червня закінчила роботу важка карта весняного рівнодення, з висхідним Марсом у Києві, що вказувало на інтенсивні бойові дії та загострення на фронтах. Карта не давала натяку на мир.

"Що змінилося після цього? 20 червня 2024 року включилася карта літнього сонцестояння. Вона працюватиме 90 днів. У цій карті немає таких агресивних військових вказівок. Ми бачимо Місяць, що кульмінує, в Стрільці на координатах Києва. Це вказівка ​​на більш виважену та реалістичну зовнішню політику влади Києва, на міжнародні події, міжнародні контакти, м'якшу політичну риторику. Тому і було проведено "Саміт миру" за кілька днів до сонцестояння. І можливо, у цей період буде проведено ще один, другий "Саміт миру". За ці 90 днів слід закріпити курс на закінчення війни і чимось це підтвердити на юридичному міжнародному рівні", - зазначив астролог.

Він вважає, що особливо сприятливим для початку переговорів періодом буде 24 серпня та 22 вересня 2024 року, а пік сприятливих умов настане 24 серпня та 3 вересня. Саме до 22 вересня важливо зробити кроки до переговорів та припинення війни, оскільки "наступна карта осіннього рівнодення від 22 вересня 2024 року має Марс на координатах Києва та Москви одночасно, що дуже погано для подальшого ведення війни для Києва, на посилення взаємних ударів тк ненависті". Ця карта вказує на більш сильний наступ РФ, сильніший тиск восени і на початку зими, чого не можна допустити, адже в такому разі до кінця року може бути втрачено весь Донбас.

"З негативних аспектів карти сонцестояння у вічі впадає точна квадратура між Сонцем та Нептуном. Але цей аспект стосується не так України, як усього світу. Цей напружений аспект між Сонцем та Нептуном повторюватиметься у всіх наступних картах сонцестоянь та рівнодень протягом найближчого року. Нептун рухається повільно, і його "петляння" біля нуля Овна має історичне значення, таке може бути лише 1 раз на 164-165 років. Це положення Нептуна більшою мірою матиме наслідки для всього світу та світової політики. Особливо під час з'єднання Нептуна та Сатурна близько нуля Овна у 2025-2026 роках. Що має цей аспект? Насамперед він напускає туману на всю світову політику протягом найближчого року (і навіть більше), робить майбутнє зовсім неясним і заплутаним. Це аспект закулісних "договорняків", таємних змов за спиною, зрад, маніпуляцій та обманів у величезних масштабах. Дійсно, демократія та свобода програватимуть брехні, маніпуляціям, технологіям контролю над розумом через інтернет та інші ЗМІ. Нептун зараз з'єднаний із зіркою Шеат (бета Пегаса), і таке становище буде на протязі всього літа та початку осені. У мунданній (світовії) астрології це вказівка на парад "політичних потопельників". У цей період багато політиків "підуть на дно", - прогнозує Уранус. 

Тому астролог радить ґрунтовно фільтрувати інформацію - "казкарі та маніпулятори, зі світовими іменами, захоплять усі ЗМІ".

Карта молодика 6 липня та з'єднання Марса з Ураном вказують на те, що місяць буде складним та небезпечним. Особливо агресивними можуть бути наступальні дії РФ на початку липня.

Період дії карти молодика з 6 липня по 4 серпня, період дії з'єднання Марса та Урану (15 липня та з 5 по 26 липня) будуть відзначені частими та сильними ракетними ударами по енергетиці України та військових об'єктах.

"Можливо, це буде час першого застосування літаків F-16, і Росія у відповідь буде звіріти по повній програмі. Завдаючи ударів не тільки по аеродромах, але і по об'єктах енергетики, що залишилися. Є особливо небезпечна вказівка ​​для зон, де знаходяться наші АЕС. Можливо, РФ постарається добити в Україні все, що зможе добити, і захопити якнайбільше територій на Донбасі. Якщо справа дійсно йде до переговорів, то обидві сторони намагатимуться вийти на ці переговори через позицію сили, через взаємні вкрай важкі удари, щоб зайняти якомога вигіднішу для себе позицію під час переговорів", - стверджує Уранус.

Він також звертає увагу на те, що Уран та Марс 15 липня зійдуться у точці, де знаходиться зодіакальна проекція зірки Алголь. Це змінна червона зірка, є оком Горгони Медузи в сузір'ї Персея. У світовій астрології ця зірка віщує трагічні події.

"Що саме станеться - дуже складно сказати. Крім подій пов'язаних з війною в Україні, є висока ймовірність великих терористичних актів по всьому світу. Враховуючи близькість до дати початку літніх олімпійських ігор у Парижі (26 липня), можна припустити, що терористи точно щось запланували. Крім того, цей аспект дає високу ймовірність великих авіакатастроф або терористичних актів, пов'язаних з авіацією. Крім того, в зону з'єднання Марса та Урану потрапляє і астероїд "Росія", що опосередковано вказує на залучення РФ в трагічні події, які відбуватимуться під час з'єднання Марса та Урану", - пише астролог.

Він також попереджає, що й у липні висока ймовірність ракетних ударів по західних регіонах України.

"Загалом, на нас чекає дуже непростий липень", - підсумував Уранус і додав, що серпень принесе більше надій на позитивні зміни.

Читайте також: 8 місць світу та України, в яких відбувається щось дивне, але розгадати їхні таємниці ніхто не може

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк