28.05.2021, 13:52

Білорусь припинила поставки бензину А-95 в Україну

Марина Началова | Всі новини автора
бензин

Білоруська нафтова компанія не підтверджує поставки бензину марки А-95 в Україну в червні 2021 року.

Про це повідомило видання ]]>enkorr.ua]]> з посиланням на власників терм-контрактів на поставку бензину від БНК, передає Час Пік.

"Сьогодні нам сказали, що по А-95 поставок не буде зовсім. Тим часом по А-92 буде поставлений повний обсяг", - заявив анонімний співрозмовник видання.

Причини такого рішення білорусів на даний момент невідомі. Інший респондент повідомив, що поки що тривають переговори. За його словами, в разі повної відмови від своїх контрактних зобов'язань по репутації надійного постачальника БНК буде завдано нищівного удару.

"Ми розуміємо, що ремонт, що обсяги можуть бути урізані, але щоб взагалі закрити відвантаження і повідомити про це за три дні до кінця місяця - це неприпустимо з будь-якої точки зору. У наступному році з ними просто ніхто не підпишеться", - заявило джерело.

Директор "Консалтингової групи А-95" Сергій Куюн вважає, що це найгірше рішення білорусів у нинішній ситуації - закрити поставку бензину А-95 в Україну, де за їх продуктом 50% ринку.

"Я так розумію, консультації ще йдуть. Але завдання стоїть нестандартне - знайти 50 тис. т "п'ятого". Без моря не обійтися, а я навіть не пам'ятаю, коли в останній раз ця марка приходила морем. Думаю, вигрібемо! Як говорила одна моя знайома трейдерша, поки є 92, буде і 95. Та й досвід моїх кумирів з БРСМ прекрасно підтверджує цю теорію", - пише Куюн у Фейсбуці.

Як уже повідомлялося, Україна з 29 травня закриває свій повітряний простір для білоруських літаків.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: