Дитячі розважальні центри: куди піти з дитиною?

Татьяна Землянко | Всі новини автора

facebook tweeter live rss
развлечения

Останнім часом в Україні дуже популярні розважальні центри для дітей. Розташовані вони в основному у великих супермаркетах, кафе та ресторанах. Там батьки можуть провести час з дітьми дуже цікаво і пізнавально. Сьогодні ми розглянемо декілька таких центрів, і ви зможете підібрати для своєї родини чудове місце для відпочинку і розваги.

Пропонуємо вашій увазі різноманітні розважальні центри та ігрові кімнати в деяких містах. Якщо ви не зможете скористатися саме цими варіантами, то напевно, в якомусь сусідньому місті, поруч з вами, є подібний дитячий центр або кімната - потрібно тільки дізнатися і обов'язково піти туди, тому як це буде незабутньо і цікаво.

Читайте також: Дитячий розважальний комплекс Happylon в ТРЦ «Океан Плаза»

Куди піти у Києві

  • ТРЦ «ART Mall» - тут організовані різноманітні активні розваги для всієї родини і також для самих маленьких відвідувачів. У цьому центрі ви опинитеся як у казці, ніхто не залишиться байдужим, зіткнувшись зі світом прекрасного і незвичайного.
  • ТРЦ «DREAM LAND» - спортивний майданчик, надувні гірки, батути, каруселі, сухий басейн і атракціони. Для малюків організовано яскраву зона відпочинку в стилі мультфільму. Відмінне проведення часу для ваших дітей з масою вражень.
  • «GALAXY PARK» - парк розваг для всієї родини, оснащений унікальними, сучасними атракціонами, які гарантують повну безпеку.

Читайте також: Правила перельоту з дітьми у літаку

Місця для сімейного дозвілля у Харкові

  • «Фельдман Екопарк» - величезна зоологічна колекція парку надає можливість побачити рептилій, хижаків, птахів і травоїдних. На території працює контактний парк, де можна тварин погладити.
  • Батутний комплекс - на батутах можна виконувати складні елементи, а можна просто весело провести час і отримати гарну порцію позитивних емоцій.
  • Ігровий комплекс для дітей «Fly Kids» - розваги для всіх вікових категорій. Діти можуть розважатися на скеледромі, в лабіринтах, на батутній арені та в тематичних кімнатах.

Сімейний відпочинок в Одесі

  • «Kidswill» - центр розваги та розвитку, прямо справжне місто професій, але дитяче. Діти із задоволенням пробують себе у різних професіях, а допомагають їм у цьому навчені співробітники. Хлопці чудово вживаються у роль будь-якої спеціальності.
  • Sky park - велика кількість ігрових зон, атракціони, послуги аніматора і дванадцять тематичних кімнат. Є бонус, для іменинників - безкоштовний вхід.
  • «Igrolend» - дітвора із задоволенням беруть участь в активних розвагах, особливо у дитячому боулінгу та у багато іншму.

Можете сміливо планувати найближчі вихідні і провести сімейний відпочинок у зручному для вас центрі.

facebook tweeter live rss