03.10.2021, 15:50

Зеленський: Я готовий до зустрічі з Путіним як тет-а-тет, так і в Нормандському форматі

Марина Началова | Всі новини автора

Президент України Володимир Зеленський хотів би зустрітися з президентом РФ Володимиром Путіним як у форматі віч-на-віч, так і в межах саміту лідерів «Нормандської четвірки», адже такі переговори будуть предметними та результативними для мирного врегулювання на Донбасі й деокупації Криму.

Про це Глава держави сказав під час прес-конференції у Трускавці, передає Час Пік з посиланням на прес-службу ОПУ.

«Я хотів би зустрітися з президентом Російської Федерації. Мені зрозуміло, що у форматі тет-а-тет зустріч буде доволі предметною. Мені зрозуміло, що російська сторона, оточення президента Росії, не хоче, щоб він проводив цю зустріч саме у форматі тет-а-тет, тому що ця зустріч зможе принести неочікувані результати», – зазначив Зеленський.

Президент України наголосив, що він готовий зустрітися з Володимиром Путіним, зокрема, і в Нормандському форматі.

«Я вважаю, що будь-яка зустріч на такому рівні допоможе Україні у розв’язанні трагедії на Донбасі та в питаннях Криму», – сказав Глава держави.

Водночас Зеленський зазначив, що під час зустрічі з президентом РФ віч-на-віч не варто зосереджуватися на конкретному порядку денному.

«Я в будь-якому разі вважаю, що там буде результат. Повинен бути. Тому що Росії й російському народу він також потрібен», – наголосив Глава держави.

Президент України додав, що наразі російська сторона гальмує проведення таких зустрічей.

Також Зеленський зізнався, що обговорював з Лукашенком "вагнерівців" до їх затримання.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: