24.01.2022, 22:21

Данілов: Повномасштабний наступ Росії неможливий фізично

Марина Началова | Всі новини автора

Українське керівництво вважає, що широкомасштабний наступ російських військ є дуже малоймовірним.

Про це заявив секретар Ради національної безпеки та оборони Олексій Данілов на брифінгу за підсумками засідання РНБО, повідомляє Час Пік.

"На сьогодні ми не бачимо жодних підстав для тверджень про повномасштабний наступ на нашу країну. Це неможливо зробити навіть фізично", - сказав Данілов.

Він зазначив, що справді є переміщення російських військ на території РФ.

"Так, воно є, ми його фіксуємо, але для нас це не дивина. Це може бути дивиною для наших іноземних партнерів, що вони, нарешті, побачили, що там є війська РФ, що вони переміщуються у певний спосіб. Ця ситуація почалася з 30 жовтня, з публікації у Washington Post, саме в цей день до мене звернулися представники цього ЗМІ за інформацією про нібито додаткове велике скупчення військ на наших кордонах, на що я дав відповідь, яка у нас зафіксована, що ми такого не бачимо. Більш того, зараз знаходиться дуже багато інформації, яка не підтверджується нашою розвідкою", - заявив Данілов.

Він зазначив, що населенню зараз потрібно зберігати спокій.

"На випадок необхідності ми маємо систему загальнонаціонального оповіщення. Ми нічого приховувати не будемо", - сказав секретар РНБО.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський звернувся до українців після термінового засідання РНБО.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк