Офіс омбудсмена отримує скарги на дії посадових осіб під час пожеж на Луганщині
Представництво офісу омбудсмена в Донецькій та Луганській областях отримало вже більше 150 заяв, щодо дій посадових осіб під час пожеж. Скарги від людей продовжують надходити.
Про це в ефірі "Громадського радіо" заявив представник Уповноваженого в Луганській та Донецькій областях в Секретаріаті Уповноваженого ВРУ з прав людини Павло Лисянський, повідомляє Час Пік.
Працівники представництва офісу Омбудсмена України в Луганській та Донецькій областях продовжують працювати в населених пунктах Луганщини, які зазнали збитків від лісових пожеж. Представництво офісу омбудсмена отримало вже понад 150 заяв.
"Люди казали про різні випадки, що там були люди, які скаржились, що пожежні автомобілі не гасили пожежу. Інформацію ми отримали, її перевіряємо, ми не стверджуємо, що це було саме так, бо крім того, що були скарги на ДСНС, люди скаржились, що не було евакуації, що людей деяких евакуювали, а деяких - ні.
Скаржаться на те, що немає патрулювання у повному обсязі. Казали, що коли підходять складати акти пошкодженого житла, то людям не дають ні копію, ні фото копію, а у деяких випадках складання іде без понятих, тобто є такі випадки", - сказав Лисянський.
Представник омбудсмена додав, що отримали від людей понад 150 заяв, пов'язаних з діями посадових осіб.
"Від людей ми отримали більше 150 заяв і це не останні, понад 150 - це цифра станом на п’ятницю 2 жовтня на 17:00. Усі ці дні люди продовжують телефонувати...",- сказав Лисянський.
Він не виключає, що кількість заяв та скарг від людей буде збільшуватися.
Тим часом, поліція встановила 4 ймовірних джерела загоряння, які могли призвести до масштабних пожеж на Луганщині.
Читайте також:
У Сєвєродонецьку відкрито рахунок для надання матеріальної допомоги постраждалим від пожеж
Компенсація постраждалим від пожеж на Луганщині: список документів для отримання виплат
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк.