30.10.2020, 16:38

Опалювальний сезон у Лисичанську: коли в квартирах з'явиться тепло

отопление

Сьогодні, 30 жовтня, у військово-цивільній адміністрації Лисичанська відбулося засідання місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Головним чином, засідання було присвячене обговоренню заходів з протидії поширенню COVID-19, передає Час Пік з посиланням на офіційний портал ВЦА Лисичанська.

Однак, в числі інших, було піднято питання про початок опалювального сезону в місті. Як з'ясувалося, чекати тепла в квартирах залишилося зовсім недовго - опалювальний сезон, імовірно, почнеться з 1 листопада.

"У ході засідання начальник управління житлово-комунального господарства Віталій Сахань змалював ситуацію з підготовки до сталого проходження осінньо-зимового періоду 2020-2021 років, а директор КП "Лисичанськтепломережа" висловив готовність підприємства розпочати опалювальний сезон з 1 листопада 2020 року", - йдеться на сайті ВЦА.

Варто зазначити, що декілька житлових будинків у Лисичанську цього року залишиться без опалення та гарячої води. У "Лисичанськтепломережі" попередили мешканців та назвали причини відключення опалення.

Тим часом, жителі Сєвєродонецька вже насолоджуються теплом у квартирах. Опалювальний сезон у місті стартував 26 жовтня.

Читайте також: Лисичанськ - єдине місто Луганщини, де тарифи на опалення не знизили, а підвищили

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк