22.01.2021, 13:06

У Лисичанську поновлюються заняття в школах

Леся Матвеева | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
В Лисичанске возобновляются занятия в школах

У Лисичанську з понеділка, 25 січня, відновляться заняття в школах. У зв'язку із закінченням "карантину зимових канікул" в Україні, учні зможуть повернутися за шкільні парти.

У Лисичанську в закладах загальної середньої освіти міста з понеділка, 25 січня, відновляться звичайні заняття з відвідуванням уроків. Про це повідомляє Відділ освіти ВЦА м. Лисичанська, передає Час Пік.

"Додаткові обмеження для закладів освіти, що були встановлені на період з 8 по 24 січня, втратять силу 25 січня. Замість них повертається адаптивний карантин і школярі, нарешті, зможуть повернутися за шкільні парти", - йдеться у повідомленні.

Відзначається, що на період продовження карантину школярам буде заборонено відвідувати навчальні заклади в разі, коли на самоізоляції через контакт з пацієнтом з підтвердженим COVID-19 знаходиться більше 50% учнів та персоналу навчального закладу.

Крім того, будуть збережені обмеження щодо проведення в навчальних закладах масових заходів за участю дітей з більш ніж однієї групи або класу та в присутності відвідувачів.

Читайте новини міста та регіону:

У Лисичанську затримано рецидивіста, який нападав на жінок

Відлига та температура до +8: якою буде погода на Луганщині найближчими днями

"Не за горами": Прийнято рішення щодо капітального ремонту Пролетарського мосту між Сєвєродонецьком та Лисичанськом

Гайдай став найбільш високооплачуваним головою ОДА в Україні

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss