05.05.2021, 14:09

Гори все вогнем: що відбувається з бельгійською спадщиною і чи є шанс на її порятунок

Ольга Романец | Всі новини автора
больница

Вже вкотре громадськість піднімає питання про долю бельгійської лікарні, яка знаходиться в районі колишнього содового заводу. Поки можновладці "годують" жителів міста обіцянками, на лікарню обрушуються нові напасті. Так, вчора історичну будівлю охопив вогонь.

Пожежа в будівлі колишньої лікарні сталася вчора ввечері, 4 травня. Як повідомляють місцеві ЗМІ, вогнем було охоплено 65 квадратних метрів. На щастя, рятувальникам вдалося незабаром ліквідувати загоряння, передає Час Пік.

Місцеві жителі переконані, що причиною пожежі став підпал.

"Це підпал", "Підпалили. Варвари", Скоро весь Лисичанськ випалять. Ламати не будувати!", - пишуть лисичане.

Як раніше повідомляли в ЛОДА, на місці лікарні хотіли зробити школу і креативний молодіжний центр. Будівлю обнесли парканом, але далі цього справа не просунулася.

Як стало відомо з відео місцевого активіста Анатолія Рижкова, паркан свою основну функцію не несе. Не рятують навіть таблички з написом "ведеться відеоспостереження". У будівлю лікарні можна з легкістю потрапити, обійшовши її зі зворотного боку. Єдиною перешкодою на шляху до лікарні може стати тільки непрохідний ліс.

На сьогоднішній день будівля знаходиться в критичному стані. Останні роки за майбутнє лікарні активно борються небайдужі громадяни. Минулого року громадський активіст Аріф Багіров з однодумцями організував інформаційну кампанію "Підлікуй лікарню". До проблеми привертали увагу різними способами, в тому числі концертом на даху покинутої лікарні.

Виходячи з усього перерахованого вище, створюється враження, що шансів на порятунок бельгійської спадщини немає. І, можливо, історична будівля, що пережила війни, не переживе правління нинішніх народних обранців.

Преступная халатность ОВЦы или навели, а "ж...па" голая. Как убивали Донбасс, как 3,14... д.. ли деньги на оползневых...

Опубликовано ]]>Анатолием Рыжковым]]> ]]>Вторник, 4 мая 2021 г.]]>

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк