14.07.2021, 21:32

Жителям Лисичанська відключать воду за несплату: названо адреси та суми заборгованостей

вода в кране

У водоканалі Лисичанська попередили про обмеження водопостачання у зв'язку несплатою послуги центрального водопостачання та водовідведення.

Так, громадяни, які проживають за адресою кв. 50 років Перемоги, будинок 1, заборгували 116 256 6,60 гривень станом на 30. 06. 2021 року, передає Час Пік з посиланням на повідомлення водоканалу в Facebook.

Зазначається, що відповідно до закону "Про житлово-комунальні послуги" у разі непогашення заборгованості в повному обсязі виконавець послуги має право обмежити її надання протягом 30 днів з дня отримання попередження.

"ЛКСП "Лисичанськводоканал" вимагає вжити заходів щодо погашення зазначеної заборгованості та попереджає, що у разі непогашення в повному обсязі заборгованості за спожиті комунальні послуги, починаючи з 16 серпня 2021 року, споживачам, які мають заборгованість, надання комунальної послуги буде обмежено", - йдеться в повідомленні.

Водоканал також оприлюднив номери квартир та заборгованості, які за ними числяться. Варто відзначити, що деякі мешканці, згідно з даними водоканалу, накопичили борги в десятки тисяч.

Читайте також:

Хірургічний корпус Лисичанської багатопрофільної лікарні відремонтували: що доступно пацієнтам

У Лисичанську відкрили інклюзивне відділення " Ощадбанку"

в

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк