18.07.2021, 22:29

У Чернігові обмежили вакцинацію Pfizer'ом для мешканців інших областей

Марина Началова | Всі новини автора
вакцинация

У Чернігові, який першим в Україні розпочав вакцинацію від коронавірусу вакциною Pfizer всіх охочих, ввели обмеження на щеплення для мешканців інших регіонів.

Про це заявив "Суспільному" генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар, передає Час Пік.

Він зазначив, що тепер у чернігівських пунктах вакцинації будуть щепити жителів інших областей лише в останню годину роботи пунктів, з 15:00 до 16:00, і тільки якщо залишаться вільні дози вакцини та не буде охочих чернігівців зробити щеплення.

"Вакцину виділяють для Чернігова і Чернігівської області. Люди можуть вакцинуватися там, де підписана сімейна декларація з лікарем, у себе в регіонах. МОЗ дозволило використовувати вакцину Pfizer у всіх пунктах масової вакцинації в Україні", - заявив Кухар.

Нагадаємо, 10 липня у пунктах масової вакцинації Чернігова почали проводити щеплення вакциною Pfizer для всіх бажаючих. На щеплення у Чернігів стали їхати люди з інших областей, у пунктах вакцинації утворилися великі черги.

Згодом у МОЗ заявили, що тепер вакцину Pfizer будуть використовувати для проведення щеплень в центрах масової вакцинації, де вона буде доступна всім бажаючим з пріоритетом для людей похилого віку і людей з супутніми захворюваннями.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк