06.08.2022, 18:57

"Сезон буде важким": мешканців Запорізької області закликали утеплювати до зими будинки та робити запаси дров

дрова

Для мешканців Запорізької області зима буде складною. Місцевим мешканцям вже варто думати над тим, як утеплити свої будинки.

Про це заявив голова Запорізької ОВА Олександр Старух, передає Час Пік з посиланням на прес-службу Запорізької ОВА в Telegram.

За словами Старуха, у зоні активних бойових дій та на окупованих територіях росіяни перебили електромережі та газопроводи. Наразі обласна влада з представниками критичної інфраструктури вирішує, як забезпечити там "хоч би мінімальне проведення опалювального сезону".

"Вже сьогодні потрібно думати про утеплення своїх будинків, приватного сектору - по можливості запасатися дровами та паливними брикетами. Крім того, спираючись на ситуацію, мають бути створені стратегічні запаси та передбачені альтернативні газу види палива", - сказав Старух.

Він зазначив, що на підконтрольній Україні території підготовка до опалювального сезону йде за планом - ведеться підготовка мереж та котелень.

"Складна ситуація склалася в зоні ведення бойових дій. Було також визначено потребу у додатковому фінансуванні обласних комунальних установ, побудові резервних електромереж. Розуміємо, що сезон буде важким", - наголосив Старух.

Читайте також: ЄС засуджує військові дії РФ на території Запорізької АЕС, – Боррель

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк