26.01.2023, 21:39

Російська пропагандистка розповіла, як під Сватово беззбройних мобілізованих окупантів женуть на забі

Ольга Ранская | Всі новини автора
мобики

Путінська пропагандистка Анастасія Кашеварова скаржиться на важку ситуацію під Сватовим, що на Луганщині, де фактично беззбройних мобілізованих окупантів женуть на забій.

Про це вона написала у своєму ТГ-каналі, передає Час Пік.

За її словами, приходять численні підтвердження про те, що в боях на території Луганської області відбувається "злочинна розтрата людського ресурсу". Пропагандистка бідкається, що солдати змушені йти в атаки проти української артилерії з одними автоматами. А коли їх підрозділ у більшості знищується, тих, що залишилися живими, відправляють на ті ж позиції без командування і без прикриття - знову з одним автоматом.

кашеварова

"Добре, не лізу в стратегію. Але після таких випадків, коли ставиться нездійсненний наказ, нереалістичний. Коли батальйон і рота залишаються без командування. Вони дезорієнтовані. Хлопці шукають своїх, приходять, їм говорять решті, йдіть на ті ж позиції - знову без стратегії і без прикриття, лише з автоматом. Або ви дезертири", - написала Кашеварова.

Це далеко не всі "пригоди" окупантів на донбаській землі. Останнім часом з'являється безліч підтверджень "нестатутних відносин" у самих російських збройних формуваннях. Так, нещодавно повідомлялося, що російськомовні мобілізовані "просили" Рамзана Кадирова навести у своїх військах "порядок", щоб його головорізи не били та не ґвалтували "братів по зброї" з Донбасу.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк