08.02.2023, 12:26

"Водопостачанням охоплено близько 10% жителів": Окупанти у Лисичанську вихваляються "досягненнями"

Ольга Ранская | Всі новини автора
вода

Росіяни та місцеві колаборанти звітують, що у тимчасово окупованому Лисичанську Луганської області "відновили водопостачання", але вода є лише в 10% міста. При цьому "патрони" лисичанської "адміністрації" з Татарстану передали "ключі" від нової спецтехніки для лисичанського водоканалу.

Про це сьогодні повідомляють у пропагандистських Telegram-каналах, передає Час Пік.

До повномасштабного вторгнення Росії, основна частина Лисичанська, Новодружеська та Привілля отримували воду з Білогорівської помпової станції, обладнання якої зараз зруйновано і відновленню не підлягає. Тож коли люди знову повноцінно побачать воду - невідомо.

Загарбники намагаються відновити водопостачання в Лисичанську з боку Сєвєродонецька, але наразі тільки 10% мешканців забезпечені цією комунікацією.

"Поки що водопостачанням охоплено близько 10% відсотків мешканців. У місцях загального доступу організовано крани із постійною подачею води. Робота цих точок дозволила збільшити кількість води, що підвозиться автоцистернами до інших районів Лисичанська", - написали пропагандисти у своєму Telegram-каналі.

Також, нещодавно, у найкращих радянських традиціях, "доблесний" Татарстан урочисто передав ключі від "цілої, нової" каналопромивної машини керівництву лисичанського водоканалу:

"Така спецтехніка дозволить швидко та якісно вирішувати завдання з ремонту та відновлення водопровідної мережі міста", - повідомила "адміністрація" Лисичанська.

Нагадаємо, що перші пуски води у місті відбулися майже місяць тому, місцеві жителі скаржилися на її колір.

Лисичанськ перебуває під російською окупацією з липня 2022 року. У травні цього року в період інтенсивних бойових дій у місті було розбито всі комунікації. З цього часу до настання холодів окупанти змогли відновити тільки газопостачання лише в деяких районах міста та частково світло. Отже, про опалення та повноцінне водопостачання місцеві мешканці продовжують лише мріяти.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк