24.05.2023, 09:34

Замість того, щоб зробити з Донбасу "рай земний", росіяни його 8 років розкрадали - Пригожин

Леся Матвеева | Всі новини автора
Основатель ЧВК "Вагнер" Евгений Пригожин

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин відкрито заявив, що росіяни з 2014 року розкрадали окуповані території Донбасу. Замість того, щоб жити у "раю земному", місцеві жителі опинилися "в дупі".

Засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин в інтерв'ю одному з російських пропагандистів заявив про провал двох головних цілей російської "спеціальної військової операції" - демілітаризації та денацифікації України, повідомляє Час Пік.

Пригожин заявив, що війна зробила українців найвідомішою нацією у світі, а українську армію – однією з найсильніших армій світу.

За словами Пригожина, дві ключові цілі війни - "демілітаризації і денацифікації України" - повністю провалені. Більше того, тепер Україну знають та підтримують у всьому світі.

"Донбас у дупі, його 8 років розкрадали...

Ми по-хамськи пройшлися чоботами по всій території, поки шукали нацистів, наколбасили всіх, кого можемо, підійшли до Києва і обісралися, потім обісралися під Харковом та у Херсоні...

Ми зробили Україну нацією, яка відома всім у всьому світі. Україна стала країною, яку знають абсолютно скрізь...

Українці – це тепер найсильніша армія світу. Якщо вони мали на початок спецоперації умовно 500 танків, то тепер вони мають п'ять тисяч. Якщо воювати тоді вміло 20 тисяч бійців, то тепер 400 тисяч. Як ми її "демілітаризували"? Тепер ми навпаки – мілітаризували Україну", – заявив Пригожин.

Нагадаємо, після повномасштабного вторгнення РФ в Україну, російська армія стерла з землі сотні населених пунктів. Напередодні заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв цинічно заявив, що США мають виплатити Росії компенсації за зруйновані Бахмут та Маріуполь.

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк