27.05.2023, 07:23

"Ощасливили": У Лисичанських школах провели "дуже важливий" захід

Леся Матвеева | Всі новини автора
В Лисичанских школах провели "очень важное" мероприятие

Окупанти продовжують "промивати мізки" дітям на захоплених територіях своїми "розмовами про головне". Напередодні літніх канікул "визволителі" вирішили поговорити з ними про "щастя".

У Лисичанських школах провели "дуже важливий" захід. У зруйнованому окупованому місті напередодні літніх канікул з дітьми поговорили "про щастя", повідомляє Час Пік.

Навіть важко уявити, про що під час "розмови про головне" тлумачили т.зв. педагоги за кремлівськими методичками...

Лисичанск Лисичанск

Чи можуть бути щасливі діти, якщо їхнє місто руйнували обстрілами, якщо вони бачили смерть? Якщо вони починають забувати, що таке нормальні людські умови життя? Якщо їх оточують озброєні неадекватні люди? Якщо на канікулах їм заборонили "прогулянки до зелених зон та водосховищ через ризик взаємодії з вибухонебезпечними предметами"...

Адміністрація Лисичанська вже відрапортувала, що в рамках літньої оздоровчої кампанії 500 дітей з "ЛНР" відпочинуть на території Республіки Татарстан. Дітей з Лисичанська та Рубіжного прийме оздоровчо-освітній комплекс "Саулик". Згідно з умовами угоди, відпочинок пройде в період з 30 травня до 31 серпня.

Безумовно, це добре, що діти хоча б на якийсь час забудуть жахи війни. Але чи дадуть дітям повноцінно відпочити, чи знову зомбуватимуть "розмовами про головне"? І чи не перешкоджатиме Росія поверненню дітей в Україну?

Пропонуємо до перегляду:

Дивіться першу серію нового анімаційного серіалу "Хробаки", створеного лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Невеличкі сатиричні історії веселих хробачків з інтригуючим сюжетом іноді дійсно нагадують реалії сьогодення, але запевняємо вас – це все вигадка автора;), інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також:

Замість того, щоб зробити з Донбасу "рай земний", росіяни його 8 років розкрадали - Пригожин

"Нам наказали забрати Кремінну": російський вояка розповів про масові вбивства мирних людей - перехоплення ГУР

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк