13.07.2023, 13:21

"Частіше, ніж з кранів": Місцеві розповіли про водопостачання в окупованому Луганську

Луганськ

У тимчасово окупованому Луганську так звана "влада" не переймається проблемами місцевого населення, яке тривалий час проживає без стабільного водопостачання.

Про це пишуть місцеві жителі, повідомляє Час Пік з посиланням на регіональний Telegram-канал ]]>"ТРИБУН | СХІД"]]>.

Зазначається, що на вулицях Луганська багато води протягом останніх п'яти років, а от стабільного водопостачання в будинках так і немає:

"На перехресті вулиці Гвардійської і вулиці Лесі Українки ось уже п'ять років тече вода весною, літом, восени, взимку, 24 години на добу. Значно стабільніше, ніж трубами місцевого водоканалу", — йдеться у повідомленні.

За словами мешканців міста, вони надсилали заявки до спеціальних так званих "служб", однак вони ніяк не реагують і нічого ремонтувати не збираються. Зате вони просять економити воду, а тарифи на неї постійно підвищують:

"Вважаю це шкідництво у великих масштабах. При Сталіні уже б всіх начальників в табори закатали", — зазначив автор повідомлення.

Нагадаємо, що у деяких населених пунктах так званої "ЛНР" через відсутність ремонтів об'єктів критичної інфраструктури повністю відсутнє централізоване водопостачання. Окупанти обіцяють усе відновити, щоправда, комплексно вирішувати проблему не збираються.

Пропонуємо до перегляду:

Презентуємо вам п’ятий епізод анімаційного серіалу "Хробаки", присвячений неадекватності хворої влади однієї неназваної країни та її наслідкам.

Серіал створено лисичанською студією "Час Пікчерз продакшн". Автор ідеї Vit Richer, інтерв'ю з яким можна почитати тут.

Читайте також: Життя в окупованому Рубіжному погіршується: Артем Лисогор розповів про ситуацію в місті

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк