04.06.2024, 07:41

"У місті людей немає, порожньо. Ніколи так не було страшно, як зараз": що відбувається в окупованій Кремінній

что происходит в оккупированной Кременной

Російські пропагандисти у "правдивих" новинах розповідають про відновлення Кремінної на Луганщині. Правду про реальну ситуацію у місті можна дізнатися лише від місцевих мешканців. І ця правда не така красива, як у російських сюжетах.

Росіянам розповідають, як "налагоджується життя" у "звільненій" Кремінній, як люди радіють ремонтним роботам, як зростає кількість тих, хто повернувся додому. У місцевих чатах описується прямо протилежна картина, повідомляє Час Пік.

Виїхавші  з міста місцеві жителі та люди, чиї родичі та знайомі залишилися в окупованому місті, намагаються тримати зв'язок із рідними. Те, що вони дізнаються про ситуацію в Кремінній, оптимізму їм не додає.

Сьогодні окупована Кремінна – це місто, в якому не видно людей."У місті людей немає, все порожньо. Якщо хтось і рухається, то дуже швидко", - повідомляють місцеві жителі.

Обстріли стали звичними для людей, за словами місцевих, "обстріли постійно і незрозуміло звідки". Якщо по телевізору росіянам розповідають, що Кремінна відроджується, то місцеві жителі визнають, що за два роки окупації ще ніколи не було так страшно, як зараз.

"...за 2 роки бойових дій, стало ще гірше, зараз прямо пік всього лайна. Ніколи так людям не було страшно та безнадійно, як зараз...

про втрати не пишуть у групах і не показують по новинам... Вони є, не вірте новинам, поговоріть з місцевими - вони скажуть кого і де вбило", - кажуть місцеві жителі.

У прифронтовій Кремінній дуже небезпечно, фіксують постійні "прильоти". Якщо напередодні вдень повідомляли про 20 "прильотів", то вже надвечір стало відомо про понад 60: "Ситроцех ціл. Ліс горить.
Понад 60+ район перехрестя на об'їзний (ліс, дорога)"
.

Про те, що ситуація біля Кремінної загострюється, пишуть й українські військові. Тривають важкі бої, російські окупанти не залишають спроб прорвати українську оборону, зайняти нові позиції та просунутися вперед.

Нагадаємо, на окупованих територіях видають "зелену карту". Що це за документ та кому його потрібно отримати, читайте у нашому матеріалі.

Читайте також: В "ЛНР" намічено "велике будівництво": скільки нових багатоповерхівок з'явиться у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному для "понаїхавших"?

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк