На окуповану Луганщину привезуть вчителів з понад десяти регіонів РФ
![На оккупированную Луганщину привезут учителей из более чем десяти регионов РФ](https://vchaspik.ua/sites/default/files/styles/1200_800/public/story/u2660/1707142911-1352-large-webp-750x500-_2.jpg)
На окупованій території Луганщини спостерігається дефіцит вчителів. Особливо брак кваліфікованих викладачів відчувається у "нових звільнених" регіонах, де школи зруйновано, а фахівці виїхали перед окупацією. Росіяни вирішили завозити сюди вчителів з РФ.
Тринадцять викладачів з понад десяти регіонів РФ приїдуть працювати до "ЛНР" у рамках проєкту "Земський вчитель". Про це повідомив т.зв. міністр освіти та науки "ЛНР", передає Час Пік.
За його словами, на порталі проєкту "Земський вчитель" було розміщено вакансії вчителів й з січня по червень на заміщення цих вакансій було подано 219 заявок. Заявки прийшли з Республіки Башкортостан, Краснодарського краю, Чеченської Республіки, Ставропольського краю, міста Севастополь, Ростовської, Свердловської, Ульянівської, Брянської, Саратовської та Астраханської областей.
Переможцями конкурсу стали 13 викладачів: по два вчителя технології, історії, англійської мови, географії, два вчителі початкових класів, по одному викладачеві російської мови та літератури, математики, фізкультури. Багато хто з них, мабуть, потраплять саме у "нові звільнені" міста.
Вчителів з РФ везуть на окуповану Луганщину не тільки тому, що багато місцевих освітян, що залишилися, відмовляються працювати. У планах Кремля – "зачистити" захоплені території від місцевих мешканців, заселивши їх росіянами з різних регіонів. От і відправляють сюди своїх "спеціалістів", які потім перевозять сім'ї та обживаються на новому місці.
Всім цим "понаїхавшим" потрібно буде десь жити, а оскільки жодних новобудов у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному не спостерігається, то жити російські "спеціалісти" будуть у "віджатих" квартирах. Ні для кого не секрет, що на окупованій Луганщині "віджим" нерухомості набирає обертів і окупаційна влада вже має кілька схем "віджиму" квартир.
Читайте також:
"Не розслаблятися!": Які штрафи "світять" дачникам у Лисичанську, Сєвєродонецьку та Рубіжному
Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк. |
![]() |