01.04.2025, 20:29

Росіяни змушують брати кредити: бізнес на ТОТ у кредитній кабалі - ЦНС

Віра Висоцька | Всі новини автора
Росіяни змушують брати кредити: бізнес на ТОТ у кредитній кабал

Російські окупанти вчергове застосовують економічний тиск на жителів тимчасово окупованих територій України. Підконтрольні окупантам банки примушують підприємців брати кредити, створюючи ілюзію "відновлення економіки" в захоплених регіонах. Однак, за словами експертів, ці фінансові операції — це нічого інше, як пастка, що призначена для збереження контролю над місцевими жителями через економічну залежність.

Про це ]]>повідомляє]]> Центр національного спротиву, передає Час Пік.

Наразі підприємці на окупованих територіях змушені підписувати кредитні договори, без яких просто не можуть функціонувати. Відмовитися від таких кредитів неможливо: без них бізнес не може вижити, а за відмову – чекають репресії. Це створює непереборний фінансовий тиск, адже кожен такий кредит поглиблює боргову яму та підкорює людей волі окупантів.

Фахівці зазначають, що ці "кредити" є не більше ніж інструментом для подальшого контролю. Окупанти використовують фінансову кабалу, аби утримати місцеве населення під своєю владою. Спочатку підприємців та простих людей заманюють вигідними умовами, але насправді це лише ширма для мародерства.

Центр національного спротиву підкреслює, що "відновлення економіки", про яке заявляють росіяни, — це чиста брехня. На практиці окупанти викачують усі ресурси з територій, а кредити лише стають засобом продовження експлуатації та контролю. Таким чином, громадяни опиняються в пастці, де єдиним виходом є безперервне накопичення боргів.

Ця ситуація лише посилює людське страждання на тимчасово окупованих територіях, адже фінансова кабала — це один з інструментів, що націлений на зміну психологічного стану людей та їх повну підконтрольність.

Читайте також: 

ЗСУ в Бєлгороді: Яка мета за цим кроком? Пояснення експерта

Житловий фонд під загрозою: у мережі показали, як виглядає один із під'їздів Луганська

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк