10.06.2021, 17:00

Європарламент закликає Раду ЄС відключити Білорусь від SWIFT

Гера Кисмет | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
свифт

Європарламент закликає Раду ЄС ввести ряд нових індивідуальних та секторальних санкцій проти Білорусі, а також відключити країну від SWIFT.

Причина - примусова посадка рейсу Ryanair, а також затримання журналіста Романа Протасевича, передає Час Пік з посиланням на відповідний ]]>документ]]>, оприлюднений на сайті Європарламенту.

"Закликаємо Раду ЄС якомога швидше розширити список осіб та організацій, на які поширюються санкції ЄС, включивши туди відповідальних за перехоплення і примусову посадку рейсу Ryanair, а також за затримання Романа Протасевича та Софії Сапеги", - йдеться в резолюції.

Її автори заявляють про необхідність припинити співпрацю і фінансування державних банків Білорусі, а також наполягають на розгляді питання про тимчасове виключення Мінська з системи SWIFT.

Крім того, в резолюції є вимога введення санкцій проти журналіста Марата Маркова, який брав інтерв'ю у затриманого Протасевича.

Секторальні санкції можуть торкнутися торгівлі сирою нафтою та нафтовими продуктами, калійної, сталеливарної та деревообробної промисловості.

Нагадаємо, влада Японії прийняла рішення закрити повітряний простір для літаків з Білорусі.

Читайте також:

Білорусь не має наміру відкликати свого посла з України в односторонньому порядку

США відновлять санкції проти Білорусі: у списку 9 держкомпаній

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: 
facebook tweeter live rss