06.07.2021, 13:43

У РФ не виключають приєднання США до переговорів щодо Донбасу

Ольга Романец | Всі новини автора
facebook tweeter live rss
переговоры

Росія не виключає можливості участі США в процесі мирного врегулювання конфлікту на Донбасі, але вважає, що Вашингтон грає на боці Києва.

Таку думку висловив в інтерв'ю журналу "Міжнародне життя" заступник голови МЗС РФ Сергій Рябков, передає Час Пік.

"Поки ясності з цього приводу немає. І саміт в Женеві не додав ніяких штрихів в цю картину - чорно-білу і одновимірну. Ми зі свого боку нічого не виключаємо. Все залежить від того, чи вийде у американців сформувати більш об'ємний, предметний, тверезий, спокійний і відповідальний підхід до всього того, що відбувається і в Донбасі, і навколо України в цілому", - сказав Рябков.

Він також заявив, що поки Вашингтон не рахується з підходами Москви щодо врегулювання ситуації в Україні і тому складно уявити конструктивний внесок США в роботу в мінському форматі.

"Ніякого бажання рахуватися з нашими підходами і з нашими оцінками ми не спостерігаємо. Звичайно, з такою позицією складно собі уявити конструктивний Американський внесок у роботу, наприклад, в мінському форматі", - додав російський дипломат.

Нагадаємо, спікер української делегації в ТКГ Олексій Арестович заявив, що з боку ОБСЄ в переговорний процес можуть зайти представники США. Зараз ведуться переговори.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

facebook tweeter live rss