17.07.2021, 08:28

Російських військових змусили вчити скандальну статтю Путіна про Україну, - ЗМІ

Марина Началова | Всі новини автора
путин

Статтю президента РФ Володимира Путіна про "єдність російського й українського народів" включили в перелік обов'язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки російських військовослужбовців.

Про це пише видання РБК, посилаючись на джерела в міноборони РФ, передає Час Пік.

Як зазначається, таку вказівку дав міністр оборони Росії Сергій Шойгу - нібито стаття Путіна знайшла велику кількість відгуків у військовому середовищі.

У міноборони Росії відзначили, що "через велику кількість військовослужбовців у складі російської армії і на флоті, що мають українське коріння, батьків або родичів в Україні, стаття президента викликала великий позитивний відгук і обговорення у військовому середовищі". При цьому ключова теза про єдність українського, білоруського та російського народів "розділяється всіма російськими військовослужбовцями", додало джерело.

З огляду на таку увагу до статті, було вирішено включити її в перелік обов'язкових для вивчення тим військово-політичної підготовки. За словами джерела у російському військовому відомстві, "існує необхідність більш докладного вивчення наведених у статті історичних фактів".

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський відреагував на статтю Путіна, заявивши, що тепер він знає, на що глава РФ витрачає свій час.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: