23.01.2022, 16:26

Папа римський закликав провести день молитви за мир через ситуацію навколо України

Марина Началова | Всі новини автора

Папа римський Франциск закликав оголосити середу, 26 січня, днем ​​молитов про мир у зв'язку із напруженою ситуацією навколо України.

Про це повідомила прес-служба Ватикану, передає Час Пік.

На завершення недільної молитви "Ангел Господній" Папа Франциск висловив стурбованість зростанням напруженості, що загрожує миру в Україні та безпеці на європейському континенті в цілому, враховуючи широкі наслідки будь-якого конфлікту. Понтифік запропонував зробити наступну середу, 26 січня, днем ​​молитви за мир.

"Я щиро закликаю всіх людей доброї волі підносити молитви Всемогутньому Богу, щоб усі політичні дії та ініціативи служили людському братерству, а не партійним інтересам", - заявив Франциск.

Папа зазначив, що ті, хто переслідує свої цілі на шкоду іншим, проявляють зневагу до свого власного людського покликання, оскільки всі ми були створені братами та сестрами.

Понтифік висловив занепокоєння з приводу напруженості навколо України, що не раз виникала у минулому, закликаючи всіх молитися за мир та за те, щоб у врегулюванні ситуації переважали діалог та переговори.

Нагадаємо, командувач ВМС Німеччини подав у відставку після скандальних заяв про Україну. Український посол Андрій Мельник заявив, що цього кроку замало, щоб відновити довіру.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк