23.01.2022, 16:11

"Цього недостатньо": Український посол прокоментував відставку глави ВМС Німеччини, що оскандалився

Марина Началова | Всі новини автора

Німецький політикум повинен змінити свій курс у напрямку України, щоб відновити довіру.

Про це заявив посол України у Німеччині Андрій Мельник, передає Час Пік.

Мельник відреагував на відставку голови ВМС Німеччини Кая-Ахіма Шенбаха, який зробив низку скандальних заяв щодо України.

"Німецька зарозумілість і манія величі. Хоча Україна вітає своєчасну відставку голови військово-морського флоту Німеччини Кая-Ахіма Шенбаха, цього кроку недостатньо для відновлення повної довіри до німецької політики. Уряд Німеччини має змінити курс на Київ!" – ]]>написав ]]>Мельник у себе у Твіттері.

Зазначимо, що окрім скандалу з висловлюваннями Шебаха, останнім часом Німеччина відзначилася іншими не дружніми Україні кроками. Зокрема, з'явилася інформація, що німецька влада не дозволила Естонії передати Україні озброєння, яке походить з Німеччини. Водночас, США дали згоду на поставки американської зброї Україні з країн Балтії.

Також Міністр оборони Німеччини Крістіна Ламбрехт заявила, що Берлін поки виключає постачання зброї Україні для захисту від можливого російського вторгнення.

Крім того, міністр закордонних справ Німеччини Анналена Бербок висловила сумнів у необхідності відключення Росії від міжнародної платіжної системи SWIFT.

Нагадаємо, Великобританія передала Україні протитанкове озброєння. Цікаво, що британські літаки летіли в обхід Німеччини.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: