25.05.2021, 20:15

МАУ змінить маршрути рейсів, щоб не літати над Білоруссю

Марина Началова | Всі новини автора
мау

Авіакомпанія «Міжнародні Авіалінії України» підтримує рішення українського уряду про припинення прольоту над територією Білорусі для всіх українських авіакомпаній і припинення прямих комерційних рейсів між Україною і Білоруссю.

Про це повідомила прес-служба компанії, передає Час Пік.

Як зазначається, МАУ не здійснює прямих комерційних рейсів у Білорусь, починаючи з 2019 року через відсутність достатнього прямого трафіку між двома країнами. Левова частка трафіку українських пасажирів в напрямку Білорусі кінцевим пунктом своєї авіаподорожі вибирає Російську Федерацію зі стикуванням в Мінську.

Тим часом ряд нинішніх комерційних маршрутів мережі МАУ проходить над територією Білорусі. В даний час перегляд маршрутів стосуватиметься регулярних рейсів до Вільнюса, а також до Фінляндії (Гельсінкі, Вааса) в рамках індивідуальної чартерної програми авіакомпанії.

На даних маршрутах обліт викличе в середньому додатково 40 хвилин льотного часу, а відповідно - додаткові витрати на авіапаливо. У той же час, виходячи із загальної ситуації в авіаційній галузі, викликаної пандемією COVID-19, в авіакомпанії не бачать підстав для подорожчання квитків через необхідність обльоту. Тим не менш, деякі маршрути, економічна доцільність яких знаходиться на межі рентабельності, і які не є фідерними для авіакомпанії, можуть бути скасовані для запобігання нарощування дотаційних рейсів. На даний момент авіакомпанія МАУ не планує скасування будь-яких рейсів через необхідність обльоту території Білорусі, але буде спостерігати за динамікою і глибиною продажів.

Читайте ще: Скасування авіасполучення між Україною та Білоруссю: що тепер робити пасажирам

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк