22.06.2021, 16:34

Нові уроки фізкультури та реформа харчування: Зеленський розповів про модель здорової школи в Україні

Марина Началова | Всі новини автора
зеленский

Міністерство освіти та науки розробляє модель здорової школи, яка включатиме нову концепцію уроків фізкультури, здорове харчування, популяризацію спортивних секцій.

Про це говорив на форумі "Україна 30. Здорова Україна" президент Володимир Зеленський, передає Час Пік.

Він зауважив, що здоров’я має починатися з дитинства, тому перша складова президентської програми "Здорова Україна" – це модель здорової школи.

"Це вісім компонентів задля зміцнення здоров’я та імунітету учнів з усіх шкіл по всій території нашої країни. Зокрема, це нова концепція уроків фізкультури – цікавих, а отже – популярних у дітей. Це реформа шкільного харчування, яку впроваджує наразі моя дружина Олена. Це нове, водночас корисне та смачне шкільне меню, яке розробив відомий український шеф-кухар Євген Клопотенко", – розповів глава держави.

Також ідеться про популяризацію спортивних секцій та гуртків, нові онлайн-додатки, якими діти та батьки зможуть користуватись під час занять спортом.

"Це та ще багато іншого, починаючи з раннього віку, має зробити здоровий та активний стиль звичкою на все подальше життя дорослої людини", – зазначив Зеленський.

Також президент повідомив, що в Україні будуть запроваджені медичні чекапи для людей старше 55 років.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: