21.09.2021, 13:09

Рада врегулювала терміни надання адмінпослуг під час карантину

Ольга Романец | Всі новини автора
Рада

Парламент підтримав за основу та в цілому законопроєкт №5454 "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо перебігу строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг під час дії карантину".

Рішення підтримали 319 народних депутатів, передає Час Пік.

Як зазначено в пояснювальній записці до документа, після набрання чинності Законом про заходи, спрямовані на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, "терміни надання адміністративних та інших послуг, фактично, стали необмеженими, а подані документи для отримання відповідної послуги стали розглядатися суб'єктами надання адміністративних послуг, у деяких випадках, кілька місяців". Суб'єкти адмінпослуг почали затягувати терміни розгляду документів, що призвело до збільшення в кілька разів і термінів надання Адмінпослуги.

"Проєктом закону пропонується внести зміни до Закону України "Про адміністративні послуги" з метою врегулювання питання призупинення перебігу строків звернення за отриманням адміністративних послуг та строків їх надання", - йдеться в пояснювальній записці.

Крім того, пропонується внести зміни до Закону "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)", зокрема, виключити положення, яким передбачено призупинення перебігу строків надання адміністративних та інших послуг, визначених законом, на період встановлення карантину.

Читайте також: Рада попередньо спростила процедуру укладення строкових трудових договорів

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк

Теги новин: