25.09.2021, 16:34

Чи урізатимуть вчителям зарплати під час карантину: у МОН України дали відповідь

карантин в школе

У зв'язку зі складною епідеміологічною ситуацією, деякі українські школи можуть потрапити під карантин. Однак вчителям переживати не варто, оскільки на їх зарплатах карантин не позначиться.

Про це під час спілкування з педагогами у відрядженні в Маріуполі заявив глава Міністерства освіти та науки Сергій Шкарлет, передає Час Пік з посиланням на офіційну сторінку відомства в Facebook.

За його словами, вчителі не можуть бути позбавлені оплати праці, зарплати не можуть скоротити при переході на дистанційну форму навчання.

"Питання виплати заробітних плат унормоване в Кодексі законів про працю та Галузевій угоді між МОН та профспілкою працівників освіти і науки", - підкреслив міністр.

Крім того, Шкарлет обговорив з педагогами питання вакцинації проти COVID-19. Вчителі запевнили, що розуміють її важливість.

"У Маріуполі саме педагоги молодших класів і вихователі дитячих садків - здається, найактивніші в цьому питанні. Хочу знову і знову підкреслити, що вибираючи щеплення, ми вибираємо не тільки власне здоров'я, а й безпеку для всіх, хто нас оточує, в тому числі і дітей, і їх батьків теж", - підсумував міністр.

Читайте також:

Україна перейшла в "жовту" зону карантину: які обмеження набули чинності

Шахтарі більше не потрібні?: Кабмін схвалив трансформацію вугільних регіонів, яка торкнеться близько 1 млн осіб

 

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк