01.12.2021, 15:44

"Укрзалізниця" обмежила транзитні перевезення територією України

вагоны

"Укрзалізниця" тимчасово обмежує транзитні перевезення територією України у зв'язку з проведенням активних робіт з модернізації інфраструктури компанії. 

Це стосується тільки вантажних перевезень, пасажирські перевезення між країнами будуть здійснюватися в штатному режимі, передає Час Пік з посиланням на прес-службу "Укрзалізниці".

Зокрема, компанія продовжує роботи з електрифікації ділянки Ковель - Ізов - Держкордон та ремонтно-колійні роботи з модернізації ділянки Знам'янка - Здолбунів.

"У зв'язку з цим пропускна спроможність у напрямку Польщі знизилася до 350 вагонів на добу. Зазначених обсягів недостатньо для забезпечення перевезення в передбачені терміни. Тому було прийнято рішення тимчасово ввести конвенцію про заборону транзитних залізничних перевезень територією України. Після завершення інфраструктурних робіт перевезення буде оновлено та поінформовано клієнтів", - йдеться в повідомленні.

В "Укрзалізниці" відзначають, що завдяки інфраструктурній модернізації вагу вантажних поїздів можна буде збільшити, а також підвищити пропускну здатність та скоротити терміни доставки вантажів в країни ЄС.

Читайте також: 

"Укрзалізниця" відкрила продаж квитків на "новорічні" поїзди

Укрзалізниця змінила правила продажу квитків на поїзди: подробиці

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк