03.12.2021, 12:32

Верховна Рада прийняла закон про виплату 1000 гривень вакцинованим українцям

Марина Началова | Всі новини автора

Верховна Рада України ухвалила Закон, який передбачає виплату українцям тисячі гривень за вакцинацію від коронавірусу.

Про це повідомила прес-служба парламенту, передає Час Пік.

У другому читанні за Закон «Про внесення змін до додатків № 1 та № 3 до Закону України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» щодо надання допомоги застрахованим особам на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів, запроваджених з метою запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» проголосували 253 народних депутати.

Законом, зокрема, додатково збільшено на 5 млрд грн обсяги видатків споживання загального фонду державного бюджету за новою бюджетною програмою «Надання допомоги в рамках програми «єПідтримка».

Уряду доручено затвердити порядок надання допомоги в рамках цієї Програми, її розмір і вимоги до суб’єктів та прийняти у триденний строк з дня набрання чинності Закону нормативно-правові акти, необхідні для його реалізації.

Актом збільшено видатки загального фонду державного бюджету за бюджетною програмою «Заходи, пов’язані з боротьбою з гострою респіраторною хворобою COVID-19, спричиненою коронавірусом SARS-CoV-2, та її наслідками» на 2,2 млрд грн.

Джерелом покриття передбачених видатків визначено надходження до загального фонду Держбюджету від податку на додану вартість із ввезених на митну територію України товарів на суму 10,2 млрд грн.

У додатках № 1 та № 2 Закону враховано зміни бюджетних показників щодо збільшення видатків на закупівлі, проектування та встановлення кисневих станцій.

Раніше з'явилася інформація, що на "1000 за вакцинацію" можна буде не тільки сходити в музей, кінотеатр чи спортзал, а й купити книги.

Читайте останні новини України та світу у своєму смартфоні в додатку Час Пiк